Krycie dachów, wymiana pokryć, montaż rur spustowych i rynien

Oferta blacharsko-dekarska:

Jednym z niezwykle ważnych elementów budowy każdego budynku jest skonstruowanie solidnej instalacji dachowej. Jeśli wybierzesz najlepsze rozwiązania, dostosowane do przeznaczenia wznoszonej budowli, zapewnisz sobie skuteczną ochronę przed zimnem oraz przeciekaniem na długie lata.

Nasza firma oferuje profesjonalne krycie dachów, montaż rynien i rur spustowych oraz inne usługi blacharsko-dekarskie. W zależności od potrzeb klienta, nasi fachowcy doradzą wytrzymałe rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.

Podejmujemy się także obróbki kominów w celu ich uszczelnienia lub instalacji poszczególnych elementów szybu czy samego komina.

W przypadku generalnego remontu danego budynku lub jego modernizacji dobrym rozwiązaniem jest wymiana pokryć dachowych. Dzięki naszemu doświadczeniu przeprowadzamy tego typu prace, gwarantując najwyższą staranność wykonania oraz możliwie najkrótszy czas realizacji.

Na wykonane przez nas usługi wystawiamy faktury.
Wycena gratis.


Rekomendujemy artDACHMAL jako solidny, wiarygodny i w pełni profesjonalny zespół fachowców od prac remontowych i malarskich.
Doświadczony zespół gwarantuje wysoki poziom usług. Wykonana praca była w pełni zgodna z naszymi oczekiwaniami. Wszystkie prace zostały wykonane terminowo i rzetelnie, spełniając wszystkie nasze prośby i wytyczne.

Władysław Łoboda, Zabierzów


zobacz całą galerię