Malowanie dachów Bytom

Poszukujesz sprawdzonej firmy do malowania dachów w Bytomiu lub w okolicy? Zastanawiasz się nad odświeżeniem elewacji domu lub biura? Zależy Ci na krótkim terminie realizacji usługi? Skontaktuj się z nami – oferujemy malowanie dachów metodą alpinistyczną. Dzięki temu działamy szybko i sprawnie. Jednocześnie gwarantujemy solidność i wysoką jakość naszych usług. Zajmujemy się nie tylko malowaniem, ale również czyszczeniem i impregnacją dachów z blachy oraz blachodachówki. Odnawiamy rynny, a w razie potrzeby montujemy nowe. Tynkujemy kominy i zakładamy czapki kominowe. Zlecając wykonanie prac dekarsko-blacharskich w Bytomiu naszej firmie, nie musisz o nic się martwić. Posiadamy profesjonalny sprzęt i dostęp do najlepszych materiałów.

Jeśli będziesz zadowolony z efektu naszych prac, a Twój znajomy będzie poszukiwał ekipy do malowania dachów w Katowicach, Sosnowcu czy też Gliwicach, to śmiało możesz polecić mu naszą firmę – działamy na terenie całego województwa śląskiego, a także małopolskiego.

 

Malowane elewacji i docieplenia budynków

 

Nasze usługi obejmują również malowanie elewacji i wykonywanie dociepleń budynków. Dysponujemy własnym rusztowaniem i nowoczesnym sprzętem. Doradzamy w wyborze materiałów, które możemy dostarczyć sami. Jeśli jednak posiadasz własne, nie mamy nic przeciwko, aby pracować na powierzonych nam materiałach. Do malowania elewacji używamy wysokiej jakości farb silikonowych, silikonowo-silikatowych czy też akrylowych. Szeroka paleta barw sprawia, że z pewnością znajdziesz odpowiadający Ci kolor. Do dociepleń budynków wykorzystujemy styropian, charakteryzujący się bardzo dobrą izolacją termiczną.