Malowanie dachów Katowice

Specjalnością naszej firmy jest renowacja i impregnacja dachów domów jednorodzinnych, budynków użytku publicznego czy też hal przemysłowych. Oferujemy wysokiej jakości usługi malowania dachów w Katowicach i w okolicy. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesny sprzęt i kompetentny zespół gwarantują solidnie wykonaną pracę. Każde zlecenie traktujemy z równym zaangażowaniem. Skupiamy się na szczegółach, bo to one mają decydujący wpływ na efekt końcowy oraz żywotność odnowionego dachu. Wykonujemy zarówno ręczne malowanie dachów, jak i mechaniczne. Wybór metody malowania oraz materiałów ściśle uzależniamy od rodzaju i stanu dachu, a także wymagań Klienta.

Podejmujemy się malowania dachów w Rybniku, Bytomiu, Krakowie, Tarnowie ­– mówiąc krótko, wyczyścimy i odnowimy każdy dach w województwie śląskim i małopolskim.

 

Czy konserwacja i malowanie dachu opłaca się?

 

Zaniedbany dach to nie tylko problem estetyki, ale przede wszystkim ryzyko zaprzestania spełniania jego funkcji. Regularna konserwacja i malowanie dachu jest o wiele bardziej opłacalne, niż wymiana zniszczonego pokrycia dachowego. Blacha jest materiałem niezwykle odpornym i wytrzymałym. Ale wraz z upływem czasu i ona może ulec zniszczeniu pod wpływem działania czynników atmosferycznych. Uszkodzony fragment blachy po pewnym czasie zaczyna rdzewieć, a to niestety może doprowadzić do przeciekania dachu i konieczności wymiany zniszczonego pokrycia na nowe. Regularna impregnacja dachu i jego malowanie gwarantują długą żywotność i pełną funkcjonalność pokrycia dachowego.