Malowanie dachów Rybnik

Jeśli dach Twojego domu czy też biura wymaga odnowienia, nie wahaj się – skontaktuj się z naszą firmą, a my wszystkim się zajmiemy. Malowanie dachów w Rybniku i nie tylko, to nasza specjalność. Stawiamy czoła każdemu wyzwaniu i o każdy dach zadbamy jak o nasz własny. Zajmujemy się nie tylko malowaniem pokryć dachowych, ale oferujemy również kompleksowe usługi blacharsko-dekarskie. Wykonujemy krycie dachów oraz wymianę ich uszkodzonych fragmentów, montujemy rynny, a także uszczelniamy i zajmujemy się obróbką kominów.

Nasze usługi realizujemy w Rybniku, a także na terenie całego województwa śląskiego oraz małopolskiego. Oferujemy malowanie dachów w Zabrzu, Krakowie, Sosnowcu, Tarnowie i innych miejscowościach.

 

Odtłuszczanie dachu i inne zabiegi pielęgnacyjne

 

Zanim przystąpimy do malowania dachu, należy przeprowadzić prace przygotowawcze. Na czym one polegają? Bardzo ważną kwestią jest wyczyszczenie pokrycia dachowego. W tym celu wykonujemy między innymi odtłuszczanie dachu, a także usuwamy zabrudzenia, rdzę czy też zielony nalot roślinny. Nałożenie farby bezpośrednio na zanieczyszczony dach będzie skutkowało jej szybkim łuszczeniem się i odpadaniem. Firma artDACHMAL działa profesjonalnie, doskonale wiemy jaka jest kolejność wykonywania prac, aby końcowy efekt był satysfakcjonujący dla Ciebie i dla nas.

 

Obróbka kominów

 

Przejście komina przez dach wiąże się z luką w pokryciu dachowym. Miejsce styku powinno być dobrze uszczelnione i regularnie konserwowane. W przeciwnym wypadku mogą wystąpić przecieki i spore straty ciepła. Firma artDACHMAL oferuje usługi związane z obróbką kominów. Wykonujemy obróbkę blacharską nie tylko kominów zlokalizowanych w linii szczytowej dachu, ale również tych trudno dostępnych, umiejscowionych przy ścianach szczytowych, w narożach czy też w połowie połaci dachowej.