Malowanie dachów Sosnowiec

Zastanawiasz się czy Twój dach może zacząć kiedyś przeciekać? Jak temu zapobiec i nie dopuścić do konieczności wymiany pokrycia dachowego? Mamy na to sposób – skuteczny i o wiele mniej kosztowny niż naprawa zniszczonego dachu! Oferujemy kompleksowe malowanie dachów w Sosnowcu i nie tylko. Gwarantujemy solidność, skuteczność i atrakcyjne ceny. W zależności od potrzeb wykonujemy również inne prace, takie jak odtłuszczanie dachu, usuwanie rdzy, uszczelnianie kominów, renowacja rynien czy też montaż śniegołapów i parapetów zewnętrznych.

Nasze usługi świadczymy nie tylko w Sosnowcu – oferujemy między innymi malowanie dachów w Chorzowie, Zabrzu, Katowicach czy też Krakowie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Co zyskujesz zlecając nam malowanie dachu?

Jako firma specjalizująca się w malowaniu dachów, dysponujemy nowoczesnym sprzętem, a nasz zespół tworzą doświadczeni i kompetentni fachowcy. Podczas malowaniu dachu korzystamy zarówno z pędzli, jak i agregatów malarskich, dzięki czemu nasza praca jest wyjątkowo precyzyjna. Stosujemy wysokiej jakości farby o właściwościach ochronnych, co gwarantuje długą żywotność i wytrzymałość odnowionego dachu. Dzięki renowacji pokrycie dachowe staje się odporne na wilgoć oraz niekorzystne działanie mrozu. Malowanie dachu farbą antykorozyjną chroni go przed rdzawymi plamami. Zabrudzenia nie wnikają w strukturę blachy, w związku z czym można łatwo je usunąć z powierzchni dachu. Oferujemy szeroki wybór kolorów farb, zatem bez problemu znajdziesz odcień, który będzie Ci odpowiadał.