Malowanie dachów Zabrze

Dach Twojego domu nie prezentuje się najlepiej i wymaga renowacji? Firma artDACHMAL melduje swoją gotowość do wykonania zadania! Oferujemy profesjonalne malowanie dachów w Zabrzu i w okolicy. Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Posiadamy 20 lat doświadczenia w branży blacharsko-dekarskiej. Nasza praca daje nam satysfakcję i zadowolenie, a to jest najlepszą gwarancją solidnie realizowanych usług. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i stosujemy wysokiej jakości farby oraz impregnaty. Każda nasza usługa objęta jest pisemną gwarancją. Malujemy dachy techniką alpinistyczną, co znacznie minimalizuje koszt i czas wykonania zlecenia. Malowanie dachu hali przemysłowej czy też biurowca nie jest nam straszne – lubimy podejmować się trudnych wyzwań.

Działamy w Zabrzu, ale również w całym województwie śląskim oraz małopolskim. Przyjmujemy zlecenia na malowanie dachów w Bytomiu, Krakowie, Katowicach czy też Wadowicach. Jeśli masz do nas jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na każde z nich i przedstawią Ci szczegóły naszej oferty.

 

Wymiana pokrycia dachowego

 

Brak regularnej konserwacji dachu może prowadzić w przyszłości do uszkodzenia jego fragmentów. Najczęstszą przyczyną zniszczeń jest rdza, która atakuje niezabezpieczoną niczym blachę. Gdy dach zaczyna przeciekać konieczna jest wymiana pokrycia dachowego. Tego typu prace warto zlecić fachowcom, gdyż prawidłowa naprawa dachu wymaga specjalistycznego sprzętu oraz wiedzy. Firma artDACHMAL świadczy tego typu usługi. Po dokładnej ocenie stanu dachu i rozmiaru zniszczeń przystępujemy do prac naprawczych. Jeśli to możliwe, to uszczelniamy wszelkie ubytki w pokryciu dachowym oraz naprawiamy kominy. Gdy jest to konieczne, podejmujemy decyzję o wymianie uszkodzonej blachodachówki lub zniszczonych fragmentów blachy.