Malowanie dachów z blachy oraz renowacja elewacji i rynien

Dla domów jednorodzinnych oraz większych obiektów ferujemy profesjonalne usługi:

Główną działalnością naszej firmy jest profesjonalne malowanie dachów, blachodachówki, rynien czy elewacji. W tym celu wykorzystujemy niezwykle wytrzymałe farby, charakteryzujące się wysoką odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne (w tym również mróz, działanie wilgoci czy nadmierne promieniowanie słoneczne), a także pękanie czy blaknięcie. Zapewniają świetne krycie oraz bogaty wybór żywych lub pastelowych kolorów.

Przeprowadzane przez nas prace to nie tylko samo malowanie, ale również impregnacja dachówki, gontów i innych. Dzięki wykorzystywanym materiałom i technikom zabezpieczamy elementy z blachy przed powstawaniem korozji.

Naszym celem jest skuteczne odświeżanie dachów i zabezpieczanie ich przed niepożądanymi czynnikami. Oferujemy malowanie dachów z blachy i blachodachówki oraz dachówek i gontów metodą tradycyjną oraz za pomocą specjalnych agregatów. Nasze atuty to szybkość i skuteczność działań, które idą w parze z konkurencyjnymi cenami.

Wzornik kolorów farb:

Zobacz wszystkie używane farby oraz wizualizacje kolorów

Gwarancje, wycena

Na wykonane prace  dajemy pisemną gwarancję.
W przypadku malowania ręcznego – gwarancja zostaje przedłużona.
Zadzwoń lub wypełnij formularz. Wycena nic nie kosztuje.


Po pomalowaniu naszego dachu z czystym sumieniem możemy polecić cała ekipa artDACHMAL jako dobrego i sumiennego wykonawcę.

Krystyna i Józef, Maków Podhalański


zobacz całą galerię