O nas

Kiedy ponad piętnaście lat temu rozpoczynaliśmy działalność, nasza firma budowlana przyjmowała głównie zlecenia z Wadowic i okolicznych miejscowości. Dzisiaj usługi związane z czyszczeniem, malowaniem, konserwacją i renowacją dachów świadczymy na terenie całego kraju.

Obecnie posiadamy wieloletnie doświadczenie zarówno w pracach dotyczących domów jednorodzinnych, jak również obiektów magazynowych, hal, kościołów oraz innych budynków. Lata praktyki oraz zaawansowane zaplecze technologiczne sprawiają, że nasi klienci mogą liczyć na szybkie i skuteczne malowanie dachów metodą alpinistyczną oraz konserwację i renowację pokryć. Nie ustawiamy rusztowań, co nie tylko przyśpiesza pracę, ale również w znacznym stopniu zmniejsza koszty usługi.

Poza malowaniem i renowacją pokryć specjalizujemy się także w odnawianiu elewacji i rynien oraz docieplaniu budynków. Ponadto na każdym etapie prac naszym klientom służymy fachowym doradztwem.

Cenimy sobie profesjonalizm, zaufanie i rzetelność. Z tego powodu na wszystkie oferowane przez naszą firmę budowlaną usługi wystawiamy pisemną gwarancję.