Malowanie dachów Chorzów

Oferujemy profesjonalne usługi malowania dachów w Chorzowie i nie tylko. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży blacharsko-dekarskiej. Dzięki temu, możemy zagwarantować kompleksową obsługę, solidność oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy nowoczesny sprzęt zapewniający wysoką jakość realizowanych usług oraz bezpieczeństwo na terenie prac remontowych. Przyjmujemy każde wyzwanie i nie boimy się trudnych zleceń. Odnawiamy dachy domów jednorodzinnych, biurowców, hal przemysłowych i innych.

Działamy nie tylko na terenie Chorzowa. Przyjmujemy zlecenia na malowanie dachów w Wadowicach, Katowicach, Krakowie i w innych miejscowościach województwa śląskiego oraz małopolskiego.

 

Malowanie dachów ręczne oraz mechaniczne

 

Podczas malowania dachów wykorzystujemy dwie metody: ręczną oraz mechaniczną. Wybór metody uwarunkowany jest przede wszystkim rodzajem pokrycia dachowego oraz jego metrażem. Malowanie dachów ręczne sprawdza się w przypadku blachy falistej lub trapezowej. Przy pomocy pędzla możemy dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, a to gwarantuje precyzję i dokładność naszej pracy. Ręczna metoda malowania dachu stosowana jest również, gdy mamy do czynienia z elementami profilowanymi lub ażurowymi.

Malowanie dachów mechaniczne odbywa się przy użyciu specjalnych agregatów malarskich, czyli pistoletów wysokociśnieniowych. Agregaty świetnie sprawdzają się przy gładkich i dużych powierzchniach dachowych, np. w halach magazynowych. Pozwalają na uzyskanie cienkiej i równomiernie położonej warstwy farby. Mechaniczne malowanie dachów przyspiesza znacząco tempo pracy. Jednocześnie jest to skuteczna i wydajna metoda odnawiania dużych powierzchni dachowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie i zaproponujemy najlepszą dla Ciebie metodę malowania dachu.