Malowanie dachówki

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaawansowanemu zapleczu technologicznemu możemy zaoferować naszym klientom profesjonalne odnawianie i malowanie dachówki ceramicznej i betonowej. W pierwszych latach działalności usługi świadczyliśmy głównie zleceniodawcom z Wadowic i okolicznych miejscowości, dzisiaj jednak obszar, na którym świadczymy czyszczenie dachówki to wiele miast z województwa śląskiego oraz małopolskiego.

Czyszczenie i malowanie dachówki betonowej oraz ceramicznej musi być wykonywane co jakiś czas. Wraz z upływem czasu powierzchnia w naturalny sposób pokrywa się bowiem zanieczyszczeniami z dymu i komina lub będących wynikiem naturalnych procesów atmosferycznych. Zabrudzenia mogą powstawać również na skutek deszczu, w miejscach zacienionych na dachówce ceramicznej i betonowej często występują natomiast mchy i porosty.

Jeśli chcemy, by czyszczenie i malowanie blachodachówki było skuteczne i przyniosło pożądane efekty, niezbędne jest korzystanie ze specjalistycznych metod. Nasza firma budowlana do pracy używa spalinowej myjki ciśnieniowej, dzięki czemu usuwamy wszelkiego rodzaju zabrudzenia nawet z najbardziej niedostępnych zakamarków. Następnie, korzystając z metody ręcznej lub agregatem starannie malujemy powierzchnię, dzięki czemu dachówka wygląda jak nowo położona.

Zależy nam na tym, by nasi zleceniodawcy byli zadowoleni z usługi pod każdym względem. Końcowy efekt charakteryzuje się zatem zarówno dużą estetyką, jak również trwałością. Na wszystkie usługi udzielamy pisemnej gwarancji, ponadto nasi klienci mogą liczyć również na profesjonalne doradztwo.


zobacz całą galerię