Malowanie dachów z blachy

Od wielu lat świadczymy klientom ze Śląska i Małopolski różnego rodzaju usługi dekarskie. Podstawą naszej pracy jest jednak oczywiście profesjonalne malowanie dachów z blachy. W tym obszarze z powodzeniem realizujemy zarówno zlecenia od klientów indywidualnych, którzy chcieliby odświeżyć pokrycie domu jednorodzinnego, jak również przedsiębiorców, którzy poszukują firmy malującej dachy hal produkcyjnych i magazynowych.

Specjalizujemy się w metodach ręcznych i mechanicznych. Za pomocą pędzli lub agregatów z powodzeniem realizujemy malowanie dachów z blachy zwykłej, trapezowej lub falistej. Podczas pierwszej wizyty na miejscu pracy dokonujemy oględzin i ustalamy szacowaną cenę za usługę – pod uwagę bierzemy m.in. wielkość i rodzaj pokrycia, stopień zniszczenia blachy, kolor farby czy technologię materiałową, z której musimy skorzystać. Dzięki darmowej wycenie klient od razu ma jasność, ile będzie kosztowała ewentualna usługa.

Podczas pracy korzystamy z metody alpinistycznej, która jest gwarancją nie tylko niższej ceny, ale również szybszej realizacji zlecenia – nie ma bowiem konieczności rozstawiania rusztowań, co sprawia, że od razu możemy przystąpić do oczyszczania i malowania pokrycia z blachy. Specjalizujemy się ponadto w odnawianiu fasad i elewacji.

Wszystkie nasze usługi realizowane są z wykorzystaniem wyłącznie specjalistycznych preparatów, impregnatów oraz trwałych i sprawdzonych farb. Dla naszych klientów jest to gwarancja tego, że końcowy efekt będzie spełniał ich oczekiwania zarówno pod kątem estetyki, jak i funkcjonalności.

Nasza firma malująca dachy z Wadowic wydaje pisemną gwarancję na wszystkie świadczone usługi.


zobacz całą galerię