Malowanie dachów Gliwice

Regularna konserwacja dachu gwarantuje nie tylko doskonały efekt wizualny, ale przede wszystkim zabezpiecza wnętrze budynku przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Jeśli poszukujesz doświadczonej ekipy, zajmującej się malowaniem dachów w Gliwicach lub okolicy, zapraszamy do kontaktu z firmą artDACHMAL. Wieloletnie doświadczenie w renowacji pokryć dachowych sprawia, że na dachu czujemy się jak ryba w wodzie. Jesteśmy pewni swoich działań i doskonale wiemy jak ważna jest precyzja i solidność w naszej pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy malowanie dachów w Sosnowcu, Zabrzu, Rybniku i innych sąsiednich miejscowościach.

 

Kiedy najlepiej malować dach?

 

Termin realizacji naszych usług powiązany jest ściśle z panującymi warunkami pogodowymi, co wynika z charakteru prowadzonych prac. Malowanie dachu najkorzystniej jest przeprowadzić przy temperaturze powietrza powyżej +10°C i poniżej +25°C. Podczas malowania dachu niewskazane są również opady deszczu i bardzo silny wiatr. W trosce o Twoje zadowolenie i naszą satysfakcję z dobrze wykonanej pracy zawsze dbamy o to, aby proces malowania dachu przebiegał w odpowiednich warunkach.

 

Profesjonalne usługi blacharsko-dekarskie w Gliwicach

 

Specjalizujemy się przede wszystkim w malowaniu dachów, ale świadczymy również kompleksowe usługi blacharsko-dekarskie w Gliwicach, a także w całym województwie śląskim i małopolskim. Oferujemy krycie dachów blachą oraz blachodachówką. Zajmujemy się wymianą pokryć dachowych, jak również montażem lub renowacją rynien i rur spustowych. Wykonujemy parapety zewnętrzne oraz śniegołapy. Uszczelniamy i tynkujemy kominy.

Zapraszamy do kontaktu z artDACHMAL – z przyjemnością przedstawimy szczegółową ofertę naszej firmy i odpowiemy na Twoje pytania.