Malowanie dachów Tarnów

Czy o dach warto dbać? Jak najbardziej – dach jest kluczowym elementem budynku. Zapobiega stratom ciepła i chroni wnętrze przed przenikaniem wilgoci. Aby spełniał swoją funkcję należy regularnie przeprowadzać konserwację pokrycia dachowego. Zajmujemy się kompleksową renowacją i malowaniem dachów w Tarnowie oraz w okolicy. Jesteśmy specjalistami w tej branży. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i rzetelną wiedzę, dzięki którym każdy dach odnowimy na błysk. Nasz nowoczesny sprzęt i wysokiej jakości farby oraz impregnaty gwarantują solidnie wykonaną pracę.

Działamy w Tarnowie i całym województwie małopolskim oraz śląskim. Realizujemy usługi malowania dachów w Gliwicach, Krakowie, Wadowicach, Zabrzu i innych miastach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Malowanie dachu techniką alpinistyczną

 

Aby skrócić czas prac renowacyjnych, oferujemy malowanie dachu techniką alpinistyczną – w Tarnowie, Krakowie, Gliwicach i w każdej innej miejscowości. Metoda ta, pozwala uzyskać nam niezwykłą precyzję i dokładność podczas czyszczenia, malowania czy też impregnowania dachu. Nie korzystamy z rusztowania czy też podnośników koszowych, których obecność bywa uciążliwa dla właściciela posesji lub ich wjazd często jest niemożliwy. Nie musisz obawiać się zatem, że podczas renowacji dachu zniszczymy Twój ogród czy podjazd. Technika alpinistyczna jest całkowicie bezinwazyjna. Ponadto, zapewnia bezpieczeństwo zarówno osobom wykonującym pracę, jak i osobom postronnym. Alpinistyczne malowanie dachu gwarantuje oszczędność czasu, niższy koszt realizacji zlecenia, bezpieczeństwo i Twoje zadowolenie z dobrze wykonanej przez nas usługi.