Malowanie dachów Kraków

Regularna konserwacja dachu przedłuża jego żywotność i zapobiega konieczności wymiany zniszczonych fragmentów blachy. Jeśli chcesz uniknąć w przyszłości kosztownej naprawy przeciekającego dachu, skontaktuj się z nami. Firma artDACHMAL zadba o Twój dach, jak nikt inny! Oferujemy czyszczenie, konserwację i malowanie dachów w Krakowie oraz w okolicy. Nasi fachowcy posiadają duże doświadczenie i odpowiednie kompetencje w zakresie usług blacharsko-dekarskich. Nie działamy szablonowo – rodzaj prac i wybór materiałów uzależniamy od Twoich potrzeb oraz od stanu pokrycia dachowego. Stosujemy wysokiej jakości farby oraz impregnaty. Posiadamy nowoczesny sprzęt. Gwarantujemy solidność i konkurencyjne ceny.

Nasza oferta malowania dachów skierowana jest zarówno do właścicieli domów jednorodzinnych, jak i budynków wielolokalowych, biur czy też hal przemysłowych znajdujących się w Krakowie oraz na terenie województwa małopolskiego oraz śląskiego. Wykonujemy malowanie dachów w Tarnowie, Chorzowie, Wadowicach i innych miejscowościach.

 

Czy blachodachówkę należy czyścić?

 

Blachodachówka jest obecnie jednym z najczęściej stosowanych materiałów na pokrycia dachowe. Odpowiednio konserwowana chroni budynek przed utratą ciepła oraz przed przenikaniem wilgoci przez długie lata. W jaki sposób dbać o blachodachówkę, aby spełniała swoją funkcję i dobrze się prezentowała? Przede wszystkim blachodachówkę należy regularnie czyścić z zalegających zabrudzeń, liści, piasku czy też porostów. Firma artDACHMAL oferuje mycie i czyszczenie dachów przy użyciu specjalistycznego sprzętu oraz środków chemicznych. Dbamy o to, aby podczas czyszczenia blachodachówki nie uszkodzić i nie zarysować jej powierzchni.

Zapraszamy do kontaktu – wyczyścimy Twój dach na błysk!